Juice Lubes Chain Juice Dry

Kód: CJD1
Značka: Juice Lubes
209 Kč

Mazání na řetěz do sucha Juice Lubes Chain Juice Dry, 130 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokrokový lubrikant pro suché počasí

Chain Juice Dry je odolný pokrokový lubrikant do suchého počasí, který funguje jinak než ostatní suché lubrikanty. Lubrikační element je navázán na biologicky odbouratelný nosič, který velmi dobře proniká do jakékoliv struktury. Když se aplikuje na řetěz, nosič si rychle "najde" cestu k čepům pod kroužky řetězu, kde je ho nejvíc zapotřebí. V této chvíli, kdy bylo dosaženo optimální penetrace do řetězu, nosič se vypaří a zůstane pouze lubrikant, který zůstane v tenké, na dotek suché vrstvě, která nedovolí usazení prachu a jemných nečistot. Výsledkem je čistší a tišší řetěz. Jednoduché!

Nebuďte znepokojeni tím, že na řetězu nejsou zbytky oleje a vazelíny – tak Chain Juice Dry opravdu fungovat nemá! Používáním hustého lubrikantu v suchém a prašném prostředí, kde se abrazivní částice smíchají s vazelínou, se vytváří gumová brusná pasta – ta by byla perfektní pro případ, že by šlo o to, jak nejrychleji a nejlépe zničit vaše kolo a neužít si jízdu. Jsme si ale jisti, že to není účel vašeho ježdění na kole.

Takže až vám někdo příště řekne, abyste neutráceli za "drahý" nebo "specializovaný" olej na řetěz a zkusí vám nabídnout vazelínu na traktory, jemně ho odmítněte, protože teď znáte důvod, proč si koupit Chain Juice Dry. Je to v zájmu vašem, vašeho kola i vaší peněženky.

Instrukce:

  • Aby Chain Juice Dry fungoval co nejlépe, aplikujte na suchý a odmaštěný řetěz. Na odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl a Dirty Little Scrubber (pračka řetězu), naše prostředky na mytí řetězů, než abyste myli řetěz čistou vodou a nechávali ho dlouho schnout.
  • Odšroubujte kapátko a propíchněte bezpečnostní uzávěr. Našroubujte kapátko zpět a opatrně otevřete aplikátor tak, aby Chain Juice Dry nepřetekl.
  • Potom položte špičku kapátka na kroužek řetězu a a jemně stiskněte lahvičku, zatímco 2x otočíte klikou řetězem kolem dokola.
  • Rada!!:  pokud vám v této chvíli Chain Juice Dry kape na zem, aplikujete ho příliš velkým proudem.
  • Kvůli způsobu, jakým Chain Juice Dry funguje, je nejlepší aplikovat ho ve 2 – 4 velmi tenkých vrstvách a počkat několik minut mezi každou aplikací, aby penetrace a následné vypaření mohlo řádně proběhnout. Protože 2 kompletní otočení kliky odpovídají asi jednomu otočení řetězu (když je řetěz na prostředním převodníku), můžete to považovat za jednu aplikovanou vrstvu.
  • V ideálním případě byste měli namazat řetěz hned po jízdě a po očištění kola než před jízdou. Tak dosáhnete maximálního možného času potřebného k tomu, aby se Chain Juice Dry dostal, kam má, optimálně fungoval a zabránil korozi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX