CATEYE CAT Padrone Smart+

Kód: 13160034
Značka: CATEYE
2 990 Kč

Bezdrátový a beztlačítkový cyklopočítač CATEYE CAT Padrone Smart+.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový a beztlačítkový cyklopočítač CATEYE CAT Padrone Smart+ (SC100B) - černá.

Tenký bezdrátový (potřeba propojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth nebo dokoupení Bluetooth snímačů) /beztlačítkový cyklopočítač CATEYE s "obrovským" displejem a číslicemi pro dobrou čitelnost bez brýlí (rozlišení 160x128). Možnost výběru zobrazených údajů na displeji. Zjednodušená navigace při použití mobilu. 9 základních funkcí: denní (1 a 2) / celková vzdálenost, okamžitá / průměrná / max. rychlost, čas jízdy, hodiny, nadmořská výška (při napojení na mobil). 3 volitelné funkce: tepová frekvence, kadence a výkon (nutno dokoupit snímač). Doplňkové funkce: Pacer - indikátor (šipky) poměřující okamžitou a průměrnou rychlost, podsvícení displeje, nastavitelná celková vzdálenost a dva průměry kola s automatickým rozpoznáním snímače, aut. funkce START / STOP, upozornění na telefonát, SMS nebo mail, otočný držák "Flex-Tight". CC je kompatibilní se Smartphone s iOS a Android (iPhone4S (iOS6.1) a výše, Android 4.4 a výše). CATEYE Cycling App je ke stažení v App Store a Google play. Data je možné stáhnout do CATEYE Atlas, Strava a Training Peaks. Možnost propojení s DI2 po dokoupení Shimano příslušenství pro bezdrátovou komunikaci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Computery a navigace
Aktuální rychlost: ano
Průměrná rychlost: ano
Maximální rychlost: ano
Denní vzdálenost: ano
Celková vzdálenost: ruční nastavení
Čas jízdy: ano
Hodiny / datum: 12 / 24
Spotřeba kalorií: ano
Bezdrátový snímač: výkon(nutno dokoupit), tepová frekvence(nutno dokoupit), kadence(nutno dokoupit), rychlost(nutno dokoupit)
Podsvícení displeje: ano
Porovnávcí šipka: rychlost
Indikátor stavu baterie: ano
Start / stop: automaticky s funkcí pauzy
Úsporný režim: ano
Jiné: jednoduchá navigace, kompas, nastavení zobrazených údajů na displeji, upozornění na příchozí telefonát /zprávu, nastavení pomocí smartphone

Padrone Smart+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: