Novinky

Soustředění na Špičáku

Od 13. do 20. srpna proběhlo soustředění na šumavském Špičáku. Společně jsme zdokonalovali techniku a projeli všechny místní traily, ti zdatnější zdolali i špičácký bikepark. Ovšem ne všechen trénink probíhal na kolech. Hned druhý den mladší skupina absolvovala výšlap na čertovo jezero. Každý večer probíhal společný strečink a našel se čas na nějakou kolektivní hru, nebo probíhal trénink rovnováhy a stability na slackline. 

   

                              

 


Přesunutí tréninků ven

Jaro nastalo a začalo se oteplovat. Děti už jsou natěšené na kolo, a proto během příštího týdne přesuneme tréninky na Lopatárnu a zužitkujeme obratnost i rychlost získanou v tělocvičně na blížících se závodech.


Team kola-bbm a cyklistika Plzeň vám přejí

šťastné prožití vánočních svátků a šťastný rok 2017.


Sportuj s námi!

Zima klepe na dveře, a tak jsme se přesunuli do tělocvičny na Západočeské univerzitě.

Každé úterý máme k dispozici "judárnu", kde procvičujeme obratnost a rovnováhu na bosu. Zde jsou výhodou měkké tatami na podlaze.

Čtvrtky využíváme klasickou tělocvičnu, zde se zaměřujeme na výbušnost a postřeh a zatím nikdy nechyběl závěrečný fotbalový mač.

Fotky z proběhlých tréninků najdete v galerii. V tělocvične nás můžete zastihnout úterky od 16:45 do 17:45 a čtvrtky 19:00 do 20:00. Nebo pro bližší info můžete volat nebo posílat e-maily.

Těšíme se na další společné tréninky.

Tým BBM


Týmové oblečení

Včera se naskladnilo týmové oblečení. Veškeré objednávky dresů nám zasílejte na email.

 


Tréninky v novém školním roce

Od 1. září začínají opět pravidelné tréninky v úterý a čtvrtek od 17:30 v areálu SKP Rapid Sport. V průběhu září budeme informovat o trénincích v tělocvičně které budou začínat v prvním týdnu v listopadu a dalších akcích.